Tedarikçimiz Olun

İŞLETMELER İÇİN E-TİCARET

pazaracik.com tedarikçisi olarak ürünlerinizi 1000’den fazla e-ticaret sitesinde aynı anda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünlerinizi İnternette Nasıl Satabilirsiniz ?

Bir pazar yeri düşünün, ürünlerinizi yüklediğinizde 100’lerce e ticaret sitesinde aynı anda yayınlanırken Ürünlerinizi satan her bir site sizin bayiniz oluyor. Yeni nesil bu ticaret sistemi ile tedarikçiler ve bayiler güvenli bir ortamda buluşmuş olsun.
Günümüzde sanal ortamdan ticaretin payı her geçen gün büyürken, sadece fiziksel ticaret yapan firmalar için zorlaşıyor. Mağazan olsun konsepti ile ürünlerinizi internet üzerinden satmanın
Türkiye’de tek olan iş modeli ile işinizi internete de taşımak isteyenlere kolay, basit, kazançlı, yolunu sunuyor.
Bir e-ticaret sitesi oluşturmak için; teknik altyapısının hazırlanması, güvenlik sertifikalarının kurulması, yasal sözleşmelerin hazırlanması, kargo yönetimi için anlaşmaların yapılması gibi birçok süreç ile ilgilenmeniz ve yüksek maliyetler tutan bu işlemler ile uğraşmak bir çok firma için ciddi bir külfet ve zaman gerektiriyor.
2016 yılında faaliyetlerine başlamış olan, bakanlık onaylı AR-GE projesi ile sizi tüm bu yüklerden ve zaman kaybından kurtararak birkaç dakika içinde, e-ticaret için ihtiyacınız olan her şeyi içinde barındıran bir sisteme sahip olmak mümkün.

Kendi Bayilik Ağınız Olsun

Ürünlerinizi pazarlanması için kendi pazarlama ve bayilik ekibinizi kurmak istediğinizde oluşacak personel maliyetleri, maaş, sigorta, yemek, pazarlama personelinin pazarlama esnasında yaptığı harcamalar vs. bir işletme için oldukça büyük külfet getirebilir. Böyle bir pazarlama ekibi oluşturmak ise birçok firma için yeterince büyümeden mümkün değildir. Sisteme ürünlerinizi yüklediğinizde sayıları her geçen gün artan 1000+ mağaza sahibi sizin Bayiniz – İş ortağınız olur. Ürünlerinizi pazarlamak için bu büyüklükte bir satış ekibine birkaç dakikada sahip olmak ise çok kolay.

Ürünlerinizi Ücretsiz Yükleyin

Ürünlerinizi hiçbir ücret ödemeden yükleyebilir ve sistem de tedarikçi olabilirsiniz. Sahip olacağınız panel üzerinden tek tek veya xml – api kullanarak dosyanız var ise toplu olarak giriş yapabilirsiniz.

Ödeme Sistemi

E-Ticaret sitesi için ödeme sistemi kurmak, Bankalarla ayrı ayrı anlaşma yapmak, bu sistemlerin sitenize entegrasyonunu sağlamak uzun ve sancılı bir süreçtir. Yeni nesil pazaryeri sistemi ile tüm ödeme altyapısı hazır olarak gelir. Esnek komisyon sistemi ile ürün satıldığında satış başına komisyon kesilir. Satış sonunda ürün müşteriye ulaştıktan 14 iş günü sonra hesabınıza otomatik geçer. Ödeme almak için ayrıca talep oluşturmanın gerekmemesi ayrıca bir avantajdır.

Kargolama Süreci

E-Ticaret işlemlerinde kargo firmaları ile anlaşma yapmak için mevcutta kargo hacminiz olmanız gerekmektedir. Yeni nesil e-ticaret sisteminde kargo anlaşmaları da hazır olarak gelir. Bu durum maliyetlerinizi düşürür. İsterseniz sistemin kargo anlaşmalı fiyatları ile gönderebilir. Ya da kendi anlaşmanız varsa, kendi anlaşmanızı da kullanabilirsiniz.

Kendim E-Ticaret Sitesi Açabilir miyim?

Eğer firmanızı sadece tedarikçi olarak değil, kendi ürünlerinizi satabileceğiniz bir siteye de ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız çok uygun bir fiyata kendinize ait www.pazaracik.com gibi bir e-ticaret sitesi kurmak sadece birkaç dakika sürer.
Üstelik isterseniz sadece kendi ürünlerinizi satabilir. Ya da diğer tedarikçilerin ürünlerinizi de sitenize ekleyebilirsiniz. Üstelik sadece bir kaç tıklama ile…

Ücretsiz Eğitim imkânı

E-Ticaret yapacaksanız rakiplerinizden bir adım önde olmak için eğitim almalısınız. Bu eğitimler için büyük bütçeler ayırmanız gerekebilir. Yeni nesil pazaryeri sistemi sayesinde hem kontrol paneliniz üzerindeki eğitimlere ulaşabilir. Hem de pazaryeri tarafından düzenlenen ücretsiz online eğitimler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tedarikçi Olmak İçin Nelere Sahip Olmalıyım?

Ticari şartlara haiz, vergi levhası olan, fatura kesebilen her firma tedarikçi başvurusu yapabilir. Şartları sağlıyorsanız firmanızı çok hızlı bir şekilde internete açabilirsiniz.

Size ulaşabileceğimiz telefon numarası