Stoksuz E-Ticaret

Bireyler için E-Ticaret Sitesi


Bir e-ticaret sitesi açmak için firma açmak, bir ofis ve buna bağlı kira, vergiler, stopaj, sigorta, muhasebeci ücreti vb. bir çok maliyete katlanmanız gerekir. Bireyler için E-Ticaret sistemi ile sadece www.alanadiniz.com gibi bir adres ile e-ticaret sitesine birkaç dakika içinde sahip olabilirsiniz. Firma açma zorunluluğunuz bulunmaz. Halihazırdaki ürün ve hizmetlerin satışından, sektöre ve ürüne göre değişen oranlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Stoksuz E-ticaret yaparken ürün, fatura, tahsilat, kargo ve iade gibi hiçbir detayla siz uğraşmazsınız.

Firmalar için E-Ticaret Sitesi

Günümüzdeki alışveriş trendleri internet üzerine kaymış durumda, bu yüzden birçok firma sadece internet sitesi değil, artık e-ticaret sitesine ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak E-Ticaret sitesi kurmak için gerekli yazılım, kargo anlaşmaları, yasal sözleşmeler, ödeme sistemleri vb. bir çok konunun çözülmesi hem yüksek maliyetli, hem de ciddi vakit alıyor. Tüm bu gerekliliklerin tamamının hazır olduğu bir e-ticaret sitesine bir kaç dakika’ da sahip olabilirsiniz. Sitenizde isterseniz sadece kendi ürününüzü satar hem de diğer 1000 den fazla mağazayı bayiniz halinize getirebilirsiniz , isterseniz diğer tedarikçilerin 100’lerce ürününü de kendi sitenize bir kaç tıkla ekleyebilirsiniz.

Tedarikçi olmak ile ilgili yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Stoksuz E-ticaret nasıl çalışır?

Mağazanızı açtıktan sonra ister fiziksel ister dijital ortamda mağazanızı ve ürünlerinizi duyurursunuz. Mağazanızdan bir sipariş verildiğinde ödeme ilk önce sisteme düşer. Mağazanız üzerinden kargo bilgisi tedarikçi firmaya verilir, tedarikçi firma ürünü kargo ile müşteriye gönderir. Müşteri ürünü teslim aldığını onayladığında tedarikçi firmaya ürün bedeli, siz mağaza sahibi girişimciye de kazancınızın ödemesi gerçekleşir.
Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

Sistemde iki tür kazanç sistemi bulunmaktadır. birincisi kendi mağazanızdaki ürünlerin satışı sonucunda oluşan kar üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. İkinci olarak sisteme eklediğiniz tedarikçilerin ürünlerinin her satışından
(satış hangi mağazadan olursa olsun) kazanç elde edebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünler o andan itibaren sadece sizin mağazanızda değil pazaryerindeki yayında olan yüzlerce mağazada yayımlanmaya başlayacaktır. İşte burda fark yaratan bir özellik daha devreye girer ve ürün hangi mağazada satılırsa satılsın ürünü sisteme siz kazandırdığınız için tüm satışlardan kazanç elde edersiniz. Firmalar, ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak yayımlar; satış gerçekleştiğinde ise tedarikçi ürün bedelini, satışı yapan site komisyonunu ve siz de tedarikçiye aracılık ettiğiniz için komisyon kazanırsınız.

Eğitim Desteği

Pazarlama – Satış süreçleri ile ilgili olarak ücret ile almak istediğinizde yüksek ücretler ile edinebileceğiniz eğitimleri gerek açılacak panelinizdeki eğitim dokümanları, gerekse online canlı eğitimler ile ücretsiz sağlanmaktadır.

Nereden Başlamalıyım

Aşağıdaki Formu Doldurarak stoksuz e-ticaret için ilk adımı atabilirsiniz. En Yakın Sürede sizin ile iletişime geçeceğiz.

Size ulaşabileceğimiz telefon numarası